środa, 11 marca 2015

Adam

Adam Wierzba, 27-letni mieszkaniec Zblewa (woj.pomorskie), wieloletni zawodnik miejscowej drużyny piłkarskiej Sokół Zblewo, były student AWFiS w Gdańsku, dzięki niezłomności swojego charakteru, wspaniałej i kochającej z całego serca partnerce i rodzinie, nie słuchając opinii z zewnątrz, a także przy wsparciu mieszkańców rodzinnej miejscowości (i nie tylko) wygrał walkę z nowotworem węzłów chłonnych stosując olej z kwiatów i liści konopi indyjskich!

Gdy jego choroba została zdiagnozowana 13.06.2014 r. dostał propozycję chemioterapii i leczenia sterydami. Nowotwór rozprzestrzeniony był w niemal wszystkich węzłach chłonnych od pachwin po szyję – badanie usg nie było w stanie określić ilości powiększonych węzłów, ponieważ jeden narastał na drugi, dlatego lekarze wstępnie określili występowanie konglomeratu powiększonych węzłów chłonnych. Po dwóch 3-dniowych cyklach Adam postanowił odrzucić tę formę leczenia wbrew lekarzowi, który po rezygnacji nie wyraził chęci dalszej współpracy i kazał opuścić gabinet argumentując: „skoro zrezygnował Pan z leczenia cytostatycznego tj. chemioterapii i sterydów, oznacza to, że jest Pan zdrowy, a moja praca nie polega na leczeniu osób zdrowych”.
Sytuacja zmieniła się dopiero, gdy zagroził lekarzom, że udaje się do dyrekcji, napisze skargę i sprowadzi wszelkie media jakie da radę. Zaznaczyć trzeba, że Adam decyzję o swoim sposobie leczenia (olejem RSO) podjął już w momencie podejrzenia choroby – z analizy literatury na temat powstawania tego nowotworu i jego oddziaływania na organizm (nowotwór Chłoniak anaplastyczny T komórkowy ALK+ niszczy odporność swoistą i blokuje proces samooczyszczania organizmu) wynikało, że chemioterapia może mu niekoniecznie pomóc, może zaś w późniejszym czasie zaszkodzić.
Dodatkowo, dla potwierdzenia swojej decyzji (odnośnie rozpoczęcia kuracji olejem), skontaktował się z konsultantem leczenia naturalnego w USA – odpowiedź i artykuły do niej załączone tylko potwierdzały Jego negatywną opinię na temat leczenia cytostatycznego. Od lekarzy z Niemiec, Austrii, USA i Kanady, z którymi skontaktował się dzięki uprzejmości znajomego, dostał odpowiedź jednogłośną – masz wyjątkowo rzadki nowotwór, a olej RSO jest najsilniejszym istniejącym lekiem przeciwko nowotworom. W Twoim przypadku nikt nie da żadnej gwarancji, wybór należy od Ciebie.
Decyzja zapadła – dopóki nie będzie miał oleju walczy dietą, chemią i sportem … olej dotarł w trakcie drugiego cyklu. Na trzeci cykl chemii, który miał się zacząć w dzień Jego 27 urodzin, Adam nie pojechał. 10 lipca chory na nowotwór młody chłopak rozpoczął terapię olejem z konopi rezygnując z reszty medykamentów i zabiegów. Adam stopniowo dochodził do zdrowia stosując również odpowiednią dietę (eliminującą cukry i wprowadzającą dużą ilość warzyw) i uprawiając nordic walking oraz gimnastykę po leśnych ścieżkach przez ok. 90 minut dziennie. Z tygodnia na tydzień czuł się lepiej, co też było widać w kontrolnych wynikach krwi.
Po 112 dniach od rozpoczęcia terapii olejem odebrał wyniki badań (Tomograf Komputerowy, badania krwi), które wskazywały, że komórki nowotworowe w węzłach chłonnych zniknęły. Adam postanowił odwiedzić jeszcze raz gabinet lekarski, aby przedstawić efekty swojej alternatywnej terapii – analiza organoleptyczna trwała 30 minut zanim lekarz ze zdziwieniem stwierdził, że na 99% Adam wolny jest od nowotworu. Aby wykluczyć pozostały 1% wysłany został na badanie PET (Pozytronowa Emisyjna Tomografia), na wyniki którego Adam czekać musiał do 22 stycznia.
Jednakże wyniki krwi wykonane przed Tomografią potwierdzały, iż wszystkie wskaźniki krwi związane z chorobą są w normie, zaatakowane przez nowotwór limfocyty T przekroczyły próg minimalny i są w swojej optymalnej ilości. Dnia 19 stycznia dostał telefon z pracowni PET, że wyniki są do odebrania….. bo nie ma czego opisywać! Na miejscu dowiedział się, że lekarz opisujący badanie przyniósł kopertę z jego wynikami i poprosił Panią sekretarkę aby zadzwoniła do Adama, bo takiego czegoś jeszcze nie widzieli!
Czekała go jeszcze wizyta u lekarza, tego samego, który wyprosił go z gabinetu ale tym razem to Adam miał argumenty w ręku i był ŻYWYM dowodem na skuteczność swojej terapii. Reakcję lekarza można sobie tylko wyobrazić, skoro jako wykształcony człowiek medycyny, poprosił Adama o zapoznanie z jego dietą i sposobem leczenia. Wydrukował wszystko włącznie z wynikami z ostatnich 8 miesięcy i założył 2 teczki- jedną dla szpitala, a drugą dla siebie i lekarzy współpracujących ;)
Walka była niesłychanie trudna (ale opłacalna) – utarczki słowne z lekarzami , odwrócenie się niektórych osób z najbliższego kręgu, zbiórka pieniędzy na Olej i stres związany z jego dostawą, a także codzienne oczekiwanie na zjawienie się Panów Mundurowych w celu pojmania go i odebrania mu tak zakazanego przez Prohibicję i Koncerny farmaceutyczne Oleju RSO…. Tego, który przywrócił go do życia!
Recepta Adama na pokonanie nowotworu to: wsparcie najbliższych + olej RSO + specyficzna dieta+ sport rekreacyjny + pozytywne myśli + odpoczynek i trzymanie się jak najbliżej natury. Zauważmy, że nie ma tam wzmianki o szpitalach i leczeniu standardowym, zalecane jest tylko kontrolowanie swojego polepszającego się stanu zdrowia, a poza tym unikanie stresu psychicznego związanego ze szpitalem.
Dla osób, które zmagają się z decyzją odnośnie chemioterapii podajemy link do artykułów od Adama i Jego przesłanie : ”Pamiętajcie, żeby żyć i podejmować decyzje zgodnie z Własnym charakterem i sumieniem, bo absolutnie NIKT nie będzie za Was żył, ani za Was nie umrze…”
Jeśli chodzi o łamanie prawa przez pacjentów RSO Adam uważa, że winni nie są ludzie, którzy ratują swoje życie, winne jest Prawo i Państwo, które nie jest dostosowane do potrzeb społeczeństwa! Dlatego w takiej sytuacji, chory powinien przyjąć postawę, w której Państwo i Prawo zakazujące leczenia się NIE ISTNIEJE – jak widać takie podejście się sprawdza.
Ogromne podziękowania dla Wszystkich Darczyńców, przy pomocy których udało się zdobyć fundusze na LEK i doprowadzić terapię do Wniosku medycznego : „Obraz PET, w granicach czułości metody, nie przemawia za obecnością aktywnego metabolicznie procesu rozrostowego o wysokim poziomie glukozy – odpowiada CAŁKOWITEJ REMISJI metabolicznej i morfologicznej.” 
Adam Wierzba

Dieta Adama Wierzby

Dieta przeciwnowotworowa stosowana przez Adama Wierzbę J
Wstęp i uwagi
      Jest to dieta stosowana przeze mnie, jednak zalecam dokładne zapoznanie się z produktami pod kątem własnej choroby/ nowotworu, stylu życia, grupy krwi, chorób towarzyszących np. nadciśnienie i cukrzyca, ponieważ nie wszystko co pomaga na nowotwory, pomoże też na choroby współtowarzyszące, a może nawet zaszkodzić np. czosnek o wielkich właściwościach zdrowotnych, zjadany w ZBYT DUŻEJ ilości i w niewłaściwym czasie dnia może zaszkodzić osłabionej wątrobie.
 Po prostu trzeba poznać od podszewki chorobę z jaką się walczy- czytać, pytać, wnioskować  i stosować głównie, a najlepiej tylko te produkty, których choroba nie lubi ;)
Ja dietę ułożyłem w ten sposób: wydrukowałem dietę ogólną przeciwnowotworową i dietę pod grupę krwi- to co się zgadzało zostało, a reszta skreślona. Dodatkowo gdy wyniki wątroby się pogorszyły to wydrukowałem dietę wątrobową i to co się zgadzało z dietą już stosowaną  zostało, a reszta skreślona. Jak już wspomniałem nie można przy tym popadać w skrajność- to że wątroba ucierpiała nie oznacza, że masz całkowicie zrezygnować z czosnku, który ma mega wartości zdrowotne- spożywaj go po prostu mniej i przed sokiem lub herbatą ziołową co pozwoli wątrobie się oczyścić.

Zakazane :
Cukier i syrop glukozowo- fruktozowy, glutaminian sodu, żywność przetworzona (wszystko co zawiera w składzie E)w tym żywność GMO,  mleko, śmietana, masło, margaryna, tłuszcze zwierzęce i roślinne rafinowane (oleje), soki słodzone, napoje gazowane, biała mąka pszenna, gluten, cytrusy prócz cytryn, mięso smażone, grillowane na ogniu, wędzonki, kawa, herbata czarna, papierosy, alkohol, narkotyki (tutaj nie zaliczam suszu konopi i RSO, bo to są leki ;) )
Co jeść:
Owoce i warzywa- wybierać te z małą ilością cukru, mnóstwo zielonych warzyw (brokuł, szpinak, kapusta pekińska, jarmuż, kiełki najlepiej brokułu) polecam jakieś przepisy z kuchni wegetariańskiej ;) ,dużo owoców purpurowych/jagodowców m.in. maliny, jagody, borówki, żurawina, jeżyny itp.  jeśli mięso to pierś z indyka lub cielęcina, ryby najlepiej nie hodowlane i nie oceaniczne ( pstrąg, sandacz, dorsz, łosoś), pasta budwigowa- olej lniany + ćwierć kostki chudego twarogu+ owoce+orzechy+ można troszkę miodu jak się lubi, można też na słono z warzywami. kasza gryczana, jaglana, komosa ryżowa, płatki owsiane Górskie, ryż brązowy lub paraboiled, soczewica, ciecierzyca, przyprawy takie jak kurkuma, pieprz chilli Cayenne, cynamon, kolendra, bazylia, oregano, Sól różowa himalajska- ważne aby zamienić sól białą kuchenną na tą zdrową himalajską. Prócz przypraw wzbogacać potrawy świeżym koprem lub natką pietruszki, najlepiej dodawane na końcu przygotowania, dostarczą witamin i pomogą w trawieniu ;)
Do picia:
Woda niegazowana, żywa woda alkaliczna, sok z aceroli (rano i wieczorem) ,granatu, acai, goji- można włączyć olej z pestek moreli gorzkich, jednak powinien być stosowany w sporej odległości po i przed spożyciem produktów z dużą ilością witaminy C w tym soków,  soki warzywno-owocowe nawet 3 razy dziennie ( burak+marchew+jabłko+ pół cytryny)- do soku dodawałem zmielony uprzednio w młynku ostropest plamisty lub siemię lniane i sok z trawy pszenicznej, herbata imbirowa z cytryną i miodem ( 5 plastrów imbiru+ pół cytryny+ miód lipowy lub gryczany), zielona herbata, herbaty ziołowe, oczyszczające organizm- NIE przeczyszczające ;), 

Info dla pacjentów RSO-Olej RSO zażywałem 3 razy w ciągu dnia w godzinach 8, 15 i przed 22, stąd śniadanie i obiad umieszczone przed zażyciem LEKU! J
Mój przykładowy dzień diety:
7.30 szklanka wody letniej przegotowanej lub żywej wody alkalicznej np. Redox + 30ml soku z aceroli+ pół cytryny
7.45-  1 śniadanie: namoczone płatki górskie+ banan+ kiwi+orzechy+ słonecznik+olej lniany (jeśli sezon to truskawki, maliny….) bądź Pasta Budwigowa na kanapki.
10-10.30- 2 śniadanie- sałatka warzywna- kolorowa lub zielona ;) lub 3-4 kanapki (chleb robiony w domu, z dużą ilością słonecznika, płatków owsianych, siemienia lnianego, pestek dyni) BEZ masła, z sałatą np. ser dobrej jakości najlepiej biały + pomidor+ szczypior bądź cebula+ sól himalajska+ pieprz ziołowy lub młotkowany z kolendrą
14-14.30 obiad- danie wegetariańskie lub ryba lub mięso- jeśli mięso to z dodatkiem ryżu lub kaszy i sporo warzyw. Jeśli chodzi o mięso to przygotowuję na parze lub w piekarniku w pergaminie- foliom plastikowym nie ufam ;p
17-17.30- podwieczorek- lekka przekąska np. miseczka orzechów (laskowe+ włoskie+nerkowiec),  może być naleśnik orkiszowy z pastą budwigową jeśli rano były płatki. Tutaj uwaga dla osób z problemami z cukrem- część bakalii podbija cukier wieczorem więc trzeba uważać na to co spożywamy wieczorem- więcej warzyw, a ograniczyć owoce do minimum!
19-19.30 kolacja- lekki posiłek w ramach diety, który strawi się nim pójdziemy spać po 21-22.
Dodatkowo w ciągu dnia pomiędzy posiłkami soki samorobne, herbata imbirowa i wspomagające oczyszczanie i trawienie np. mięta+rumianek.
Ja również wysiewałem kiełki brokułu i lucerny, a dodatkowo sadziłem trawę pszeniczną i robiłem z niej sok, który dodawałem do soku owocowo-warzywnego.
Nie można też zapominać o sporcie- polecam wysiłki aerobowe: spacery,jazda na rowerze, nordic walking w spokojnym tempie, gimnastyka, joga, tai-chi  itp.
Smacznego- życzę witalności, pogody ducha, wiary, wytrwałości i sukcesów ;) 

12 komentarzy:

 1. Moja mama chorowała, udało się ja wyleczyć, lecz nie starczyła zwykła chemioterapia.Polecam przeczytać bardzo wartościową książkę A. Moritza. Opisuje on dość niekonwencjonalne metody leczenia raka, lecz otwiera też umysł na to czym tak naprawdę jest rak i jak go wyleczyć. Wiele informacji pomogło w leczeniu mojej mamy
  http://kogobooks.pl/2/6038

  Pozdrawiam, Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. BRAWO ze wszystkim się zgadzam ,polecam jeszcze PAW PAW i Chlorofil z firmy NSP daje wspaniałe efekty zagłodzi skorpionka i zlikwiduje go dlaczego lekarze nie leczą przyczyn tylko walczą ze skutkami dla nich zioła,oleje zdrowa żywność nie leczy więc leczmy się sami . Naturalne soki z warzyw i owoców to samo zdrowie bez konserwantów i chemii każdy organizm ma swój układ odpornościowy jak mu pomożemy wróci do normy .JESTEŚ TYM CO JESZ
  dzięki Tobie i Twojej odwadze wiele ludzi zastanowi się czy brać chemię i naświetlania które tylko niszą i osłabiają strasznie układ odpornościowy
  DZIĘKUJEMY CI I ŻYCZYMY ZDROWIA NA DŁUGIE LATA JOLKA

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko w zasadzie rozumiem, ale dlaczego nie żywność GMO? co w niej złego? Przecież cały świat jest GMO. Każdy nowy gatunek, to GMO poprzedniego. Tyle, że przez miliony lat modyfikowała genetycznie natura, a teraz modyfikuje, na własny użytek, człowiek.

  OdpowiedzUsuń
 5. CZEŚĆ
  Szukasz szybkiej pożyczki w ciągu 48 godzin, zapraszamy do Jamesa Moore'a
  firmy pożyczkowe. Oferujemy kredyty dla osób w złej credit.we Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów
  i usługi finansowe

  1: kredyty mieszkaniowe,
  2: kredyt samochodowy,
  3: Szkoła kredytu,
  4: Biznes i pożyczki osobiste i inne pożyczki.

  Z
  1-50 lat okresu spłaty do czasu trwania każdej części świata,
  ok złych kredytów, a nawet niskie kredytowej ok.we rozdawać pożyczek
  począwszy od 1000 $ do $ 50.000.000,00 USD. Nasze kredyty są dobrze ubezpieczone
  maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem Tracisz spać w nocy
  martwić jak zdobyć legit pożyczki pożyczkodawcy? Czy obgryzanie paznokci do
  szybki? Zamiast bić się, Sir James kredyt
  firm ma ekspertów, którzy mogą pomóc, aby zatrzymać swoją złą historię kredytową,
  odkrywają zysków i lepsze rozwiązanie, które jest naszą misją ..,.,.,

  * Czy jesteś finansowo wyciska?
  * Czy szukać środków na spłatę kredytów i długów?
  * Czy szukacie finansowe na utworzenie własnej firmy?
  * Czy jesteś w potrzebie pożyczek prywatnych lub biznesowych dla różnych celów?
  * Czy szukasz pożyczki do realizacji dużych projektów?

  Gdyby
  masz żadnego z tych problemów, możemy być pomocne dla Ciebie, ale ja
  chcą, aby zrozumieć, że dajemy pożyczki według stopy procentowej
  2%.

  * Pożyczyć coś do $ 50 milionów dolarów.
  * Wybierz od jednego do 50 lat, aby spłacić.
  * Wybierz między miesięcznego i rocznego planu spłaty.
  * Elastyczne warunki kredytu.

  Informacje potrzebne do procesu kredytu

  1) Imię i nazwisko: .............
  2) Państwo: ............... ..
  3) Adres: ...................
  4) Stan: ..................
  5) Płeć: .................. ..
  6) Stan cywilny: .........
  7) Zawód: ............... ..
  8) Telefon: ...............
  10) Miesięczny dochód: ...............
  11) kwota kredytu potrzebne: ............
  12) Kredyt Czas trwania: ............... ..
  13) Pożyczka Cel: ............

  Po wypełnieniu formularza, wyślę Ci moje warunki kredytu, jeśli chcemy, aby kontynuować.
  Ja czekam na kontakt od Ciebie tak dalej. z szacunkiem
  Skontaktuj się z nami jamesmoorefund@gmail.com
  Musisz wypełnić formularz zgłoszeniowy wysłany do Ciebie i odesłać go z powrotem

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jestem w stanie pisać o tym sukcesów z jakiegokolwiek powodu, więc napisałem tutaj. Zdiagnozowano u mnie raka prostaty października 18,2016. I został poinformowany przez mojego lekarza, że ​​moje jedyne opcje były dostać prostatektomii lub mieć nasiona promieniowania wszczepione w moim prostaty lub otrzymywać regularne wiązki promieniowania zewnętrznego. Odmówiłem, wiedziałam, że musi być inne opcje. I prane w internecie i odkrył mnóstwo informacji na temat konopi raka utwardzania oleju. Udało mi się uzyskać trochę oleju marihuany (Rick Simpson olej) od niego i spożywane zalecanej dawki do połowy stycznia.
  W dniu 8 stycznia miałem ponownej oceny raka, która składała się z MRI ze stanu techniki Tesla 3 MRI maszyny. Wyniki - Ani śladu raka! Rak darmo! Jedną z rzeczy, które pomogły mi podczas przechodzenia przez to wszystko było czytanie referencje i historie sukcesu tych, którzy korzystali z oliwek i zostały utwardzone i dobrej diecie.
  Teraz, że ten wspaniały olej wyleczyć mnie, czuję muszę Niech inni wiedzą, jak dobrze, proszę nie wahaj się skontaktować się mnie zapytać coś powinno chcesz uzyskać więcej informacji lub skontaktować się bezpośrednio Rick Simpson pod adresem: ricksimpsoncanceroil@gmail.com, gdybym zakupiony od. Dziękuję Ci.

  OdpowiedzUsuń
 7. jest tu więcej osób ktorych olej wyleczył ?? lub prosze o kontakt witu996@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Cześć,
  Ja pani Grace Michael, prywatne pożyczki pożyczkodawcy, który nadaje okazję czas życia. Czy potrzebujesz pilnie pożyczki na spłatę zadłużenia, lub jeśli potrzebujesz pożyczki, aby poprawić swój biznes? Ty zostały odrzucone przez banki i inne instytucje finansowe? Czy potrzebny jest kredyt konsolidacyjny lub kredyt hipoteczny? czegoś więcej, bo jesteśmy tutaj, aby wszystkie swoje problemy finansowe, to już przeszłość. Nasze kredyty dla osób potrzebujących pomocy finansowej, które mają złe kredytowej lub potrzebują pieniędzy, aby zapłacić rachunki, do inwestowania w branży na poziomie 2%. Chcę używać tego medium poinformować, że zapewniamy niezawodną pomoc i odbiorcę i będą skłonni oferować kredyty. Więc skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem:
  (gracemichael901@gmail.com)
  Dziękuję Ci

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy masz jakieś trudności finansowe? Czy potrzebujesz pożyczki, aby ją usunąć
  Twoje długi? Czy jesteś mężczyzną lub mężczyzną, który zamierza rozwijać swoje
  biznes? Oferujemy pożyczki wszelkiego rodzaju osobom, firmom i spółdzielni
  Osoby, które potrzebują kredytu o niskim oprocentowaniu 2%, kontaktują się z nami
  Dziś, aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami przez e-mail: davidadelekeloan@hotmail.com
  Nazwa Wnioskodawcy: Kwota wymagana: Czas trwania Kredytu: kraj: Numer telefonu:

  OdpowiedzUsuń
 10. "Jestem tutaj, aby wyrazić swoją głęboką wdzięczność dla oleju konopnego Rick Simpson, który dostałem od dr Rick Simpson. Obecnie odchodzę zdrowego życia od ostatnich 1 lat Jestem teraz wolny od raka po zastosowaniu i użyciu. kontakt z lekami za pośrednictwem poczty elektronicznej: ricksimpsonhealthcare1@gmail.com Chcę, aby wszystkiego najlepszego i szczęśliwego uzdrowienia. Dziękuję Bogu Błogosławieństwu za Twoją pomoc, będę nadal wspierał walkę z rakiem na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dobry dzień poszukiwania pożyczki Rozwiązanie problemów finansowych ......
  Jesteśmy w pełni zarejestrowaną i certyfikowaną firmą pożyczkową, która oferuje pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone osobom fizycznym i firmom z bardzo niską stopą procentową w wysokości 2%. Oferujemy długie i krótkoterminowe kredyty. Nasza firma odnotowała wiele przełomów w świadczeniu pierwszej klasy usług finansowych naszym klientom, w szczególności w obszarze pożyczania konsorcjum i zaopatrzenia kapitałowego dla osób fizycznych i firm. Przywracaliśmy ponurych gałęzi przemysłu i pomagamy w tworzeniu dobrych pomysłów biznesowych, zapewniając fundusze na ich rozpoczęcie. Mamy sieć Inwestorów, którzy są skłonni dostarczać funduszy niezależnie od kwoty dla osób fizycznych i organizacji, aby rozpocząć działalność gospodarczą i operacje. Jesteśmy grupą energicznych i doświadczonych specjalistów pożyczkowych z gruntowną wiedzą na temat rynków finansowych. Ogólnie oferujemy kredyty hipoteczne, kredyty mieszkaniowe pożyczki dla firm Pożyczki Xmas Nasze oprocentowanie wynosi 2% rocznie, nasza pożyczka trwa maksymalnie 3 dni robocze, aby dostać się do wszystkich zatwierdzonych klienci na całym świecie. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem
  larryjohncapitalinvestment@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 12. moja żona cierpi na raka trzustki, który został potwierdzony jako czwarty etap, lekarz powiedział mi, że niewiele może zrobić, ponieważ nie reaguje na leczenie, ale mój szwagier przyszedł nam z pomocą, zamawiając ten olejek konopny od Ricka Fundacja Simpsona, która, jak powiedział, pomaga niektórym pacjentom w walce z rakiem różnego rodzaju, więc postanowiliśmy dać jej szansę, a moja żona poprawia się bardzo dobrze i obecnie może sama chodzić po domu. Czułem, że jest to konieczne, pozwalam innym cierpiącym na tę ostrą chorobę, że gdy już masz dobry olej z konopi, może dać ci solidną drugą szansę na życie. jeśli będziesz potrzebować tego oleju z konopi, możesz skontaktować się z fundacją, która dostarczyła mojego szwagra za pomocą tego e-maila: ricksimpsonmedicalorg@outlook.com

  OdpowiedzUsuń